PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519309}
3,2 242
oceny
3,2 10 1 242

Tsunami 2022
powrót do forum filmu Tsunami 2022

fabuła...

ocenił(a) film na 1

Jest rok 2022, minister Tajlandii przewodzi międzynarodowemu stowarzyszeniu na rzecz walki ze skutkami klimatycznymi. Wkrótce przyjdzie mu jednak walczyć z nieokiełznaną siłą natury, z nieuniknioną katastrofą będzie się musieć zmierzyć lud azjatycki, nadchodzi mega-tsunami.

To było streszczenie, dalej jest już tylko gorzej, odradzam oglądanie tego filmu z całego serca. Reżyser miał na celu nakręcenie historii pouczające, takiej z której można wyciągnąć wnioski w dzisiejszych czasach. Film ma mnóstwo nawiązań do obecnych czasów i naturalnych kataklizmów z jakimi przyszło się ludziom spotkać w różnych rejonach świata w ostatnich latach. Jednak fabuła, gra aktorska, efekty specjalne i całe to pro-ekologiczne przesłanie pociągnęło film na dno tak głęboko, że nawet tsunami go stamtąd nie wyciągnie. Po seansie miałem ochotę przejechać się dużym, paliwożernym, amerykańskim SUVem, aby odreagować.

Amon

O tym filmie dowiedziałem się jedynie dzięki demotywatorom. :D

JacQu

Ja też, dosłownie przed chwilą :P Myślałam na początku, że to jakaś parodia "2012" xD

Katiria

Pamiętaj że jest jeszcze 2012 Doomsday z 2008 roku do kolekcji hehe 2.41 średnia

dzejnas

13.04.2022. Dokladnie w 110 rocznice rejsu "Titanica" tsunami zaleje Bangkok. Zaloze sie, ze te tsunami spowoduja duchy ofiar katastrofy "Titanica", które zemszcza sie na armatorach za brak miejsc dla nich w lodziach ratunkowych z "Titanica".

JacQu

http://www.top-demotywatory.pl/demotywatory/2638/

Faktycznie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones