PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338764}
6,7 6 627
ocen
6,7 10 1 6627
Ong Bak 2
powrót do forum filmu Ong Bak 2

jakie w zyciu widzialem, a widzialem wiele. To, co Tony robi na ekranie jest tak realne tzn. brutalne, perfekyjnie wykonane ze jak widze inne filmy w stylu Wejscie Smoka, filmy z Jackie Chanem, Jetem Li, Van Dammem, wszelkie Mortal Kombaty, albo ostatni Never Back Down itp. itd. to mi sie po prostu smiac chce....hehe
TONY JAA THE BEST FIGHTER IN THE WORLD

mikos121

Podpisuję się pod tym. Uważam że zostało pokazane 100% a nawet więc realistycznych walk.

ocenił(a) film na 3
mikos121

a po za walkami widzieliscie jakies plusy tego filmu?bo ja zadnych.
wiem ze ten film oglada sie tylko po to by sie dobrze bawic podczas walk ale gdy akurat sie nie bili to na ekranie byla mega nuda.

ocenił(a) film na 10
rafal394

Nudny to jest twój wpis....

ocenił(a) film na 4
rafal394

zgadzam się film nudny ale walki rewelacyjne

ocenił(a) film na 9
mikos121

walka "po pijaku" zapiera dech...

ocenił(a) film na 7
fabio

moim zdaniem ip man jest o klasę lepszy

ocenił(a) film na 4
norania0

"bez dwóch zdań "

norania0

tak, szczególnie latający ludzie są lepsi

ocenił(a) film na 7
lesiu234

lesiu234 a gdzie w Ip manie 1 miałeś latających ludzi?Chyba o innym filmie piszesz.Proponuję obejrzeć i dopiero się wypowiadać.Ip Man to film biograficzny i żadnego latania nie ma chyba że za dużo wypiłeś.No i miejsce w Top 100 chyba też nie przypadkiem a gdzie jest Ong Bak????

ocenił(a) film na 10
mikos121

Zgadzam się w pełni z mikos-em 121! To najlepszy film walki w historii kina (lepszy od jedynki i od trójki).
Genialna gra aktorska, świetna muzyka, dramatyczna akcja, że o samych walkach nie wspomnę.
Film niesłychanie trzyma w napięciu, a pod koniec poryczałem się jak mops. Brakuje skali na ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones