PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460813}

The Love of Siam

Rak haeng Siam
7,3 140
ocen
7,3 10 1 140
Rak haeng Siam
powrót do forum filmu Rak haeng Siam

Trwa znacznie dłużej niż filmy, które ogląda się na codzień, ale co ciekawe, ja byłem rozczarowany że film się już skończył, chciałbym by trwał.... Piękna historia, wspaniały klimat Tajlandii i tamtejszej kultury. Szkoda tylko że na końcu... sami wiecie co [ci co obejrzeli]. Polecam wszystkim.

ocenił(a) film na 9
keozeo

Dokładnie - aż szkoda było odchodzić od monitora, bo pomimo tego, że film dłuższy, wydaje się być dalej za krótki. Historia bardzo piękna, teksty super :)
Tak, ten koniec był trochę niespodziewany. A szkoda. Również polecam, bo naprawdę warto obejrzeć :)

AidanDarklight

jak dla mnie zakończenie wszystko popsuło, tak jakby banka mydlana pękła, czar prysł. A szkoda, zapowiadał sie naprawde super, w takim klimacie podnoszącym na duchu, nie wiem czemu Na końcu wszystko popsuli :/ Koszmarne zakończenie, czemu wiekszosc filmów BL to dramaty :/

keozeo

Wiesz gdzie znajdę porządne polskie napisy bo te które mam są jakieś dziwne, no i nie da się tak tego oglądać

juzetpe

Niestety nie mam napisow, mialem wylacznie dobre angielskie, a teraz mam DVD ale tylko z niemieckimi napisami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones