PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109508}
7,3 23 449
ocen
7,3 10 1 23449
6,2 5
ocen krytyków
Ong bak
powrót do forum filmu Ong-bak

film po prostu dno oglądałem dużo chińskich filmów ale to jest wielkie gówno o sto razy wolę oglądać filmy z jet li sa lepsze!!!!!!!

brucelee33

Nie żebym się czepiała, ale to jest film z Tajlandii a nie z Chin. Totalna ignorancja, to naprawdę nie jest wszystko jedno...

ladyinred_90

Jak widać, czy z Chin, czy z Thailandii, czy z Malezji - wszystko tandeta... Nasze za to są WSPANIAŁE...? Prawda?

ocenił(a) film na 9
brucelee33

^^ wystarczy spojrzec ze ten gosc daje filmom albo 10 albo 1 buhaha, zal mi Ciebie gosciu :) Dlamnie ten film byl zaje**** xD

ocenił(a) film na 10
brucelee33

no pewnie - ostatnie filmy z jetem są tak ślicznie pocięte, że kunszt kung fu jest wiernie oddany ;)

ocenił(a) film na 9
MilekSan

lodowy ------> Masz downa, nawet nie podałeś powodów dla których ten film jest cieńki... :/

brucelee33

1 albo 10... co robisz wsrod spolecznoscie fw? glupi gnojek ...

ocenił(a) film na 10
brucelee33

Dziwny jesteś on możliwe by wygrał z Jacki Chanem, Jet Li. A jeszcze lepiej ale nie żyje by była najlepsza walka stulecia Bruce Lee vs Tony Jaa.

Podkreślam on stosuje inny styl walki, dla nas nowy nie znany inny i mocniejszy, nisz chiński czy japoński style walki.

Najlepsza walka była w knajpie.

brucelee33

lodowy... Gość który gra w tym filmie główną postać tego jeta lee by na plasterki pokroił i wpierdolił.
Jak nastawiłeś się na komedię to źle trafiłeś
Muay-thai rules!

ocenił(a) film na 9
M35K4LIN

M35K4LIN -------> Tony Jaa to dla mnie wzór xD Ale moim zdaniem Jet Lee też jest dobry (lecz Tony Jaa nie używa kaskaderów, a Jet Lee tak, więc ukłon za realność w stronę filmów z Tony'ym)

ocenił(a) film na 7
brucelee33

Moim zdaniem najciekawszy film w swojej stylistyce. Nie interesują mnie sztuki walki, ale trzeba być ignorantem żeby nazwać gównem film z tak rewelacyjnymi zdjęciami i montażem. Dla mnie fundamentem tego filmu jest właśnie praca reżysera i operatorów, dzięki którym film jest tak dynamiczny i ciekawy,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones