PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109508}
7,3 23 449
ocen
7,3 10 1 23449
6,2 5
ocen krytyków
Ong bak
powrót do forum filmu Ong-bak

Oglądałem ten film cztery razy,w tym trzy razy ze znajomymi i każdy twierdzi tak samo że to jeden z najlepszych filmów ostatnich lat kina tego gatunku.
Po każdym razie seansu tego filmu byłem pod wrażeniem naprawde świetne nakręconych scen walki,które są naprawde realistyczne.Nie było żadnych scen typu bieganie po wodzie,czy skakanie po liściach drzewa co uwarzam że nie kiedy jest to leką przesadą,biorąc pod uwage że takie filmy zazwyczaj opowiadają o rzeczywistym świecie.
Mam taki zwyczaj że zanim obejrze jakis film to lubie najpierw w necie poszukać jego zwiastunów.Film był reklamowany hasłem że nadchodzi nowy smok z kraju kwitnącej wiśni,a kto był poprzednim smokiem?Nikt inny jak Bruce Lee,i naprawde ten facet zasługuje na takie miano,jego umiejętności są oszalamiające.Zwlaszcza to jak potrafi sie posługoiwać łokciami,plus do tego sceny uceczek i umiejętności wprost akrobatyczne.
Film naprawde warty polecenia,a dla fanów filmów akcji jest to pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) film na 5
Imadlo_1985

... co ty pier...
to film z Tajlandii nie Japonii

Rusza sie niezle ale film sam w sobie to dno totalne, ogladajac go ma sie wrazenie ze sie oglada popisy na youtubie. Lepszy i realniejszy jest Baramui Fighter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones