PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109508}
7,3 23 449
ocen
7,3 10 1 23449
6,2 5
ocen krytyków
Ong bak
powrót do forum filmu Ong-bak

Sceny walki z Ong Bak to najlepsze sceny walki wręcz jakie do tej pory pokazano w jakimkolwiek filmie - jeśli zaś znacie filmy gdzie w podobny sposób nakręcono walkę (tzn żadnych obciętych kamer jak w filmach z VanDammem itp... tylko jak tu, ładnie i naturalnie wchodzi kopniak na gębę) ...proszę o wasze typy.

10/10!

ocenił(a) film na 10
Schackoo

Jeszcze tylko dodam że to jeden z niewielu filmów którego oglądanie po raz N-ty mi się nie nudzi... kiedyś oglądałem go po kilka razy w roku. Naprawdę film godny uwagi ze względu na realne sceny walki... żal mi tych którzy oceniają co 1/10 czy nawet 5/10... ten film zasługuje na dychę!

Schackoo

Nie ocenia sie tylko tego czy tam biją sie realistycznie czy nie, ocena składa sie z wszystkiego (scenariusz, reżyseria itd) według mnie jedynym plusem filmu były sceny akcji. Gra aktorów i w ogóle cała fabuła to po prostu żenada, a już najbardziej wkurzała mnie ta piszcząca dziewczyna :( płakać sie chce oglądając takie filmy

Schackoo

A co do ciebie Schackoo oglądając filmy które oceniłeś wyżej niż Ong bak to pozdro, no nie i Adrenalina 10/10 :D jesteś zabawny

ocenił(a) film na 6
Tom_Spark

Dla mnie też ten film powiewa lekką nutą fantazji, sceny walk nierealne, naciągane, i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
Bohater walczy, i się nie męczy, tłucze, i nie ma kontuzji, tłuką jego, a ten stoi na nogach, lata jak Messerschmitt :D
Gra aktorów słabiutka, ale za całość daję 6/10, widziałem gorsze filmy.

ocenił(a) film na 10
baraqs

To Ong Bak to jeszcze nic :D zobaczcie sobie "Obrońca" Tonny Jaa obrywa kosę w brzuch a potem rozwala 50 ochroniarzy naraz, potem jeszcze bodajże czterech dwumetrowych osiłków LOL

Schackoo

Takie rzeczy są jak najbardziej możliwe, poczytaj sobie jak na ludzki organizm działa adrenalina. Człowiek w chwili zagrożenia życia dostaje takiego powera, że ci się we łbie nie mieści.

ocenił(a) film na 8
Schackoo

Nie jestem szczególnym fanem tego typu filmó, ale muszę przyznać, że sceny walk (w tym doskonałe "powtórki") zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Też jestem zdania, że jest to jeden z lepszych filmów ze scenami walk jaki udało mi się obejrzeć. Reszta słabiutko, ale w końcu tego typu produkcje ogląda się dla walk a nie dla psychologicznych doznań.
Napewno nie 1 ale i nie 10. Te noty jak zwykle zostawiam dzieciakom z gimnazjum.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones