PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109508}
7,3 23 442
oceny
7,3 10 1 23442
6,2 5
ocen krytyków
Ong bak
powrót do forum filmu Ong-bak

Witam
Skoro z powodu rygorystycznych norm,braku wymaganych 10 pkt nie mogę z nikim się skontaktować postanowiłem komentarz do odrzuconej kontrybucji zamieścić na forum tego filmu.
Oczywiście chylę głowę przed szanownym forum weryfikatorów a kontrybutorów to już w zupełności,gdyż daleko mi do znajomości kina na takim poziomie.
Trochę patosu na początek ale nie wypieram się ,że jestem tutaj „zielony” xD.
Z drugiej strony widzę,że czytelnicy wspominają o różnych błędach na planie,nieścisłościach historycznych etc.
Z tego powodu Pani "Night_Girl powinna stranniej przeanalizować moją kontrybucję a nie odrzucać ją, zakładam, z powodu heteronormatywnego tonu wypowiedzi.
Niestety,brak jest Pani wiedzy merytorycznej na temat narzędzi (poczynając od osoby,która tą "ciekawostkę" wstawiła).
Napastnik nie używa "piły łańcuchowej" (popularnie zwanej pilarką) lecz,jak już wzmiankowałem,poprzecznej piły do drewna,znanej wszystkim powszechnie jako „moja-twoja”.
Właśnie,Cyrująć niejako uzasadnienie.Fragment do obejrzenia.Polecam pomiędzy 84'33'' a 85'17''.
Chyba,że korzystamy z różnych kopii tego samego filmu.
Do wglądu załączam link do zrzutu ekranu,z wyraźnym ujęciem narzędzia prowadzący do mojego dysku Google.
https://drive.google.com/file/d/1ceXnTIbAHGgdpY7Ltz4STNlRbzSr3ilK/view?usp=shari ng
Z poważaniem
ragnar220668

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones