PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503550}
5,2 3 107
ocen
5,2 10 1 3107
Ong Bak 3
powrót do forum filmu Ong Bak 3

Ong bak 1 i 2 bardzo mi się podobały. Kiedy dowiedziałem się że powstanie część 3 czekałem na nią z niecierpliwością. Miałem nadzieje że będzie dobra jak dwie poprzednie. Jednak rozczarowałem się. Film ma tak dużo błędów że aż nie chce mi się ich wymieniać. Jednak to co mnie drażniło to to że film był za bardzo przesadzony w niektórych miejscach. I po cholera wcisnęli tam jakomś magie do tego filmu. Nie rozumiem tego. A i same walki straciły jakby na swoim dynamizmie i szybkości. Poza tym większość czasu film jest nudny. W dwójce i jedynce znacznie więcej się dzieje. Sama fabuła również jest głupia. Wiec twórcy raczej się nie popisali z tą trzecią częścią. Jak można skopać tak dobry film. Myślę że twórcy nie mieli pomysłu na fabułę dlatego stworzyli takie coś. Jedynie co ratuję ten film to jako tako nawet dobre sceny walki i fabuła też jako tako łączy się z poprzednimi częściami.
Tak więc film dostaje ode mnie ocenę 5/10. Dałbym 4 ale dałem 5 ze względu na fajne umiejętności głównego bohatera. Naprawdę szkoda że tak skopali taki wspaniały film

ocenił(a) film na 1
Bartek50

Producentem, scenarzystą i reżyserem trzeciej części jest Tony Jaa, więc nie ma się co dziwić że fabuła kiepska. Spodobała mu się gra w tym filmie i na siłę próbuje kontynuować tę serię. Szkoda tylko że tak nieudolnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones