PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140226}
6,5 211
ocen
6,5 10 1 211
Kerd ma lui
powrót do forum filmu Kerd ma lui

co masz do nich?sa calkiem spoko a Niezniszczalni mi sie osobiscie podobaja G.I Joe moze mniej ale dobre filmy nie uwazam ze sa shitami duzo amerykanskich akcji czy ekranizacji komiksow jest dbrych i bardzo dobrych to wiem na pewno

użytkownik usunięty
szymania11

Nie wypowiadaj się jak nie umiesz ani pisać ani się wysławiać.

Umiem tylko nie rozmawiam ani nie pisze takim co sie nie znaja na kinie i akcji. Wogole a sporo od lat 80 takich widzialem horrory i sf tez lubie i czasami komedie fajne i dobre a znam sie na pewno.Nie tylko ja na FW bo troche takich znam.

szymania11

Ja co do niejtorych tu umiem ogladac czytac malo czytalem i seriale tez lubie amerykanskie szczegolnie sf i fantasy ,sensacyjne tez ogladam czasami takie jak Arrow i The Flash , Daredevil dla mnie 9 i Grimm ,Supernatural i Walking Dead a ostatnio Dom Grozy i Wirus dla mnie dobre.

szymania11

2 i 3 Czesc sa dobre czytalem artykul na oewnym portalu o kinie akcji ostatnich lat i artykul o najlepszych filmach tego roku to troche wiem

szymania11

Niezniszczalnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones